máte dotaz? +420 777 177 665 

Vedoucí 

Hlavní vedoucí

 • Jakub Konečný

  mé jméno je Jakub Konečný a studuji učitelství Biologie-Chemie na vysoké škole. Dětské tábory jsou mým obrovským koníčkem a zábavou, kde se dětem snažím ukázat vždy něco nového. Jako hlavní vedoucí na tábory už jezdím se svým kolektivem vedoucích již řádu let. Na léto 2024 plně pracujeme s vedoucími na táborové hře s bohatým příběhem doplněnou zajímavými bojovkami, kde děti budou muset prokázat nejen svoji zdatnost, ale také i bojového ducha.

  Na viděnou v létě!

  Kuba

Program

Táborový Program

(přesný program bude vyvěšen dle počasí týden předem na těchto stránkách)

 • Míčové hry

  Základem venkovních aktivit budou již zmíněné míčové hry – fotbal, basketbal, vybíjená, magic ball, přehazovaná. V průběhu tábora děti čeká fotbalový turnaj s odměnou pro výherce. Kdo není fanouškem míčových her, nebojte i pro vás máme plán! V areálu je připravený bazén i pro naše vodní nadšence.

 • Počítačové aktivity

  Co by to byl za youtuberský tábor, kdyby nebyly součástí i počítačové hry. Děti se mohou těšit na počítačové hry v moderní počítačové učebně, která je součásti areálu.

 • Venkovní aktivity

  Fyzické aktivity jsou nejen dobré pro naše tělo, ale i pro naši mysl, takže je v plánu mnoho výletů! Jedním z nich bude celodenní výlet na vyhlídku Jaslůvka. Pro děti je také připravena návštěva Hasičského záchranného sboru s praktickou ukázkou pro všechny odvážlivce. 

Ubytování

Ubytování a strava

 • Ubytování na táboře

  S radostí Vám oznámujeme, že letošní letní tábory se uskuteční v prostorách Střední školy André Citroëna v Boskovicích! Máme tu čest spolupracovat s touto prestižní školou a věříme, že poskytne ideální prostředí pro nezapomenutelné zážitky pro Vaše děti!

 • Strava na táboře

  Stravování zajišťuje profesionální jídelna Domova mládeže, ve které budou děti ubytovány.

  • Místo konání: Střední škola André Citroëna Boskovice

  • Adresa: náměstí 9. května 2153/2a, 680 11 Boskovice

  Jídlo bude 5x denně a k dispozici bude mimo jiné i bufet, ve kterém si děti budou moci něco koupit.

  Předpokládáme i táboráky a pečení buřtů.

  Jídelníček bude dopředu zveřejněn

Instruktoři

Instruktoři

 • Instruktoři

  Vedoucí z předešlých táborů, kteří mají zkušenosti s prací s dětmi. Na jednoho instruktora bude osm dětí. Instruktor bude dětem ve dne v noci k dispozici a samotní rodiče na něj budou mít telefonnický kontakt.

 • Zdravotníci

  Hlavní zdravotnicí vystudovaná praktická sestra, současně pracující ve VFN. Zdravotnice má za sebou více než čtyřletou praxi a  na táboře bude spolupracovat společně s druhou praktickou sestrou. Zdravotníci budou na táboře po celou dobu pobytu a budou schopni poskytnout první pomoc kdykoliv. V případě nouze je nám k dispozici Nemocnice Strakonice (vzdálená 750m), se kterou budeme spolupracovat.

 • Léky

  Prosíme rodiče dětí, které uživají pravidelně léky, o spolupráci při balení potřebných léků na tábor s důkladým popisem (Vlastní balení na léky, které je popsáno jménem a datem narození, aby uvnitř byla originální krabička, nebo plato léků a popis dávkování)

  V případě, že Vaše dítě užívá léky, kontaktujte nás emailem na info@coolkidcamp.eu

Doprava

Doprava

 • Vlastní

  Dítě je nutno dopravit přímo do areálu na tábor

 • Společná Autobusová doprava

  Připravujeme pro vás společnou dopravu z Prahy a dalších lokalit! Možnost rezervace již brzy.